FALES AKUSTİK ÇÖZÜMLER, ‘MAKSİMUM VERİMLİ OFİS VE ALANLAR” İÇİN YAPI FUARI, “SALON 7, E510” NUMARALI STANDINDA!

FALES AKUSTİK ÇÖZÜMLER, ‘MAKSİMUM VERİMLİ OFİS VE ALANLAR” İÇİN YAPI FUARI, “SALON 7, E510” NUMARALI STANDINDA!

AKUSTİK KONFOR YENİ YÜZYILIN EN “VERİMLİ” TRENDİ OLARAK YÜKSELİYOR!
‘Sessiz ve verimli ofisler’e dönüşümün teknoloji ve AR-GE ile ürüne dönüşmüş hali olan “hacim akustiği” ürünleri ile “Yüzde 100 Geri dönüştürülebilir akustik çözümler sunan” Fales Akustik Çözümler, Türk yapı sektörünün ve bölgenin lider fuarı olarak 23−26 Mart 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 44.’üncü “Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul”da “Salon 7, E510” numaralı standında yerini aldı.
Fales Akustik Çözümler’in Marka Yöneticisi Gülden Şenolan, “Bu fuarın oldukça etkileyici olduğunu düşünüyoruz ve Fales Akustik Çözümler olarak hacim akustiği ürünlerimizi fuarımızda tanıtacağız. Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen VIP Uluslararası Alım Heyeti programı kapsamında ürünlerimizi Pazar alanlarına uygun olarak heyetlerimizi standımızda ağırlayacağız. Özellikle Avrupa, Amerika, Afrika kıtalarından ülkeler fuara yoğun ilgi göstermekte. Cezayir, Gürcistan, İsrail, Kamerun, Kazakistan, Kosova, Lübnan, Nijerya, Sudan, Tunus, Uganda olmak üzere toplam 20’ye yakın ülkeden satın alma heyetlerini ağırlayacağız.” dedi.
2022 yılında hacim akustiği çözümlerinde yerli, sürdürülebilir ve çevreci bir marka vizyonu ile her alana konfor ve vizyon katan Fales Akustik Çözümler, fuarın en çok aranan çözümlerini katılımcılarla buluşturacak. “Yüzbinlerce alana “verimlilik, sürdürülebilirlik ve konforlu” sunmaktayız diyen Fales Akustik Çözümler Marka Yöneticisi Gülden Şenolan, “Yapılı çevredeki sesin incelenmesi, 21. yüzyılda daha fazla farkındalık ile ürünlere dönüştü. Bu farkındalık arttıkça ofisler, sınıflar, çalışma ve performans alanları gibi ortamlarda oda akustiğini son yıllarda büyük adımlar attı. Fales olarak hacim akustiğinin “yenilikçi” olan tasarım çözümlerini ülkemizde ve globalde yüzbinlerce alana yerleştirmekte ve “verimlilik, sürdürülebilirlik ve konforlu” sunmaktayız. Gürültüyü oluşturan 100’lerce faktör sayılabilir. Bu verimlilik azaltıcı faktörleri yüzde yüz geri dönüştürülebilir keçe’den ürettiğimiz, tasarım opsiyonları ile her alanın baş mimari alanı olabilecek düzeyde dikkat çekici olan sağlık açısından güvenli, kırmızı liste kimyasal bağlayıcılar içermeyen özelliği ile öne çıkan “Fales Akustik Çözümleri” ürünlerimiz ile sessiz sese ve akustik konfora dönüştürüyoruz. Günümüzde gürültüye yönelik çözümleri artık her mimari projelerin baş maddeleri oldu. “Sessiz sesleri” tesis etmek her zaman bir ofiste de, bir üretim merkezinde, bir hastanede ya da bir AVM’de de günümüz çağında ziyaretçi, çalışan ve kullanıcıların mutlak beklentisi oldu. Bu amaçla Fales Akustik Çözümler olarak tüm projelere 17’nin üzerinde tasarım seçeneği ile renk, tasarım, konfor, yenilik, çevreci bir alan ve yenilikçi bir bakış açısı katıyoruz”” diye konuştu.
Ofisin sunum, deneyim ve satış merkezi ‘Ofiste Her Şey’ açıldı
Ofiste Her Şey’de, Fales Akustik Çözümler’in de yer aldığı farklı alanlar için oluşturulan tüm proje tasarımlarını yerinde deneyimleme imkanı ise paha biçilemez bir hizmet olarak devreye girdi. Ofiste Her Şey’de, Fales’in “Yüzde 100” geri dönüştürülebilir, A+ ürün kalitesini görerek ve ‘Ürün ve Marka Kütüphanesi’nde Fales Akustik Çözümler ürünlerinin farklı renk ve malzeme alternatiflerini de yerinde deneyimle olanağı ile dokunarak, hissederek ve ofisinizdeymiş gibi birebir kaliteyi görerek tasarıma geçebiliyorsunuz. Ofiste Her Şey’de yılın belirli günlerinde değil 365 gün tüm ürün seçeneklerini görmeniz, mimar ve tasarımcılar ile randevunuzu planlayarak danışmanlık hizmeti almanız da mümkün.Open chat