OFİSLERDE AKUSTİK SES DÜZENİNE RENKLİ VE KULLANIŞLI ÇÖZÜM: FALES RESİF!

OFİSLERDE AKUSTİK SES DÜZENİNE RENKLİ VE KULLANIŞLI ÇÖZÜM: FALES RESİF!

Ofis ortamlarının en büyük dezavantajı olan ‘gürültü’yü engelleyen hacim akustiği ürünleri ile Fales, hem kullanışlı hem de renkli koleksiyonuyla fark yaratıyor. 20 farklı formda, 15 farklı renkte üretilen ürünler ile Fales, tavan, duvar ve masa arası seperasyon seçenekleri ile  alanlarda akustik ses düzenini sağlayarak, yankı ve gürültüden uzaklaşmayı sağlıyor. Fales’in en trend ürünlerinden biri de ‘Resif’ koleksiyonu.

Ofis gürültüsünün insanların stres seviyelerini artırdığı ve onları ruh hallerini olumsuz etkilediği araştırmalarca kanıtlandı. Ofisleri hacim akustiği sağlayan akustik duvar kaplamalarındaki renk, doku ve desen seçenekleri ile duvarlar ofise renk katıyor.

GÜRÜLTÜ ENGELLEME DE TESCİLLİ ÜRÜN

Dekoratif anlamda oldukça elverişle olan Resif, çalışma alanlarında akustik düzenlemeler yaparken aynı zamanda dekoratif şıklık sağlıyor ve bir kütüphane-kitaplık olarak da kullanılabiliyor. 0.85 ses yutum katsayısı ile tescilli bir ürün olan ‘Resif’, yapısı itibariyle standart ses yutuculuğu olan malzemelerden farklı olarak ‘gürültü engelleyici’ özelliği ile farklılık sağlııyor. İç mekanlarda gürültüyü engellerken aynı zamanda da kitap ve aksesuarlar için de iyi bir saklayıcı niteliğinde olan Resif,  renk seçenekleri ile yeni nesil ofis tasarımlarının en çok tercih edilen ürünlerinden.

Fales ürünleri yüksek tempolu çalışma alanlarında, ofis içinde, toplantı salonlarında, koridorlarda, bekleme (lobi) alanlarında, çok amaçlı salonlarda, yemekhanelerde ve okul sınıflarında ve bunun gibi akustik sorunlu olabilecek her alanda kullanılabiliyor. Ayrıca ev tipi ürünleri ile de home Office çalışmanın rekor kırdığı pandemi günlerinde evlerde de akustik konforu sağlamak için Fales bir mimari çözüm ortağı olarak yeni nesil ofisleri yeniden tasarlamaya devam ediyor.

Fales’in en büyük ayrıcalığı yüzde 100 PET, akustik keçe’den üretilmesi. Doğa  dostu geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ürünleri ile Fales “sürdürülebilirlik” sınıflandırılmasında uluslararası standartlarda. Aynı zamanda ses yutum özelliği anlamında da yapılan ölçümlerde ciddi sayılara ulaşıldığı testlerle kanıtlanan Fales ürünlerinin bir diğer farkı da estetik değer katarak kullanıldığı alanlara şıklık katması. Farklı form ve tasarımlarda olan ürünlerimiz konumlandırıldığı alanlara farkını hissettiriyor.Open chat