Pandemi ile Birlikte Evlerinizde Ofis Konforu Fales Akustik Çözümler ile Mümkün

Pandemi ile Birlikte Evlerinizde Ofis Konforu Fales Akustik Çözümler ile Mümkün

Ofislerinize sessizlik getirip gürültüyü engelleyen Fales Akustik Çözümler; %100 keçe ürünleri ile şimdi de evlerinize akustik ses konforu getiriyor.

 

Tasarımlarında her zaman doğaya dönüşümü esas alan ve buna uygun ürünlerinde %100 keçe kullanımı sağlayan Fales Akustik Çözümler, evlerinizde oluşan gürültüyü ortadan kaldırıyor. Her bir ürününde farklı tasarımları önemseyen ve yenilikçi bir duruş sergileyen marka şimdide kolay montaj özelliği ile evlerinize sessizlik getiriyor.

 

Pandemi süreci ile evden çalışma sisteminin daha da yaygınlaştığı bu dönemde ofis hayatını özleyen ve o konforu evlerinde bulmak için uğraş veren insanları düşünen Fales Akustik Çözümler ürünleri ile ev ortamlarınızdaki yankı, gürültü ve kirli sesleri ortadan kaldırıyor. A sınıfı ses yutuculuğu sayesinde iletişim anlamında sesi daha iyi ileterek daha konforlu bir iş alanı sizlere hazırlıyor.

 

Kolay montaj özelliği bulunan bu ev tipi ürünleri yaşam alanlarınızda konumlandırmak oldukça kolaylaşıyor. Gürültüyü kesici özelliği ile daha verimli zamanlar geçirmenizi sağlarken aynı zamanda da farklı formdaki tasarımlar ile konumlandırıldığı alana şıklık katıyor.

 

17 farklı renk seçeneği ile ortamlarınızda tamamlayıcı ürün haline gelecek bu akustik keçe tasarımlar 2.000 m2’lik Levent’te bulunan Fales Akustik Çözümler shoowrumunda sergileniyor. Ürünler hakkında bilgi almak, deneyimli kadro ile tanışıp tasarımları yakından görmek için bizlerle iletişime geçebilir aynı zamanda da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Open chat