Ofislerinize Akustik Konfor Sunan Fales Akustik ile Tanışın!

Ofislerinize Akustik Konfor Sunan Fales Akustik ile Tanışın!

Ofis çalışanlarının verimli bir çalışma ortamında çalışmasına destek olmak için, akustik konfor ve konuşma mahremiyeti sunan Fales Akustik Çözümleme, çalışanların ortam seslerinden dikkatlerinin dağılmaması ve çevresini rahatsız etmeden çalışabilmesi için doğaya saygılı, geri dönüştürülebilir akustik çözümlemeleri sağlıyor.

 

Doğaya dost ve geri dönüştürülebilir olan keçe malzemesinden tasarlanan ürünler ile ofis çalışanlarının konforlu çalışabilmesi için gerekli koşullar Fales Akustik Çözümleme tarafından sağlanıyor. Çoklu çalışma alanlarında ya da ortak alanlarda oluşan gürültüyü engelleyici sistemler sayesinde çalışanların rahat ve verimli şekilde sağlanıyor. A sınıfı ses yutumu özelliği ile ortamı daha fazla ses açısından sterilize ederek ortak çalışma alanlarında çalışanlara, hem psikolojik hem de fiziksel rahatlık sağlıyor. Akustik çözümler ile seslerin karmaşadan etkilenmesini engellemek isteyen Fales Akustik Çözümler markası; seslerin kaynağından bozulmadan iletilmesini sağlıyor. Böylece daha verimli çalışılırken, gürültü gibi çalışmaya negatif olacak en büyük dış etkenler ortadan kalkıyor.

 

Projeye özel tasarlanan ürün seçenekleri ile projenize uyum sağlar

 

Ortak çalışma alanlarında, büyük ofislerde, yemekhanelerde ve hastane gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu yerlerde gürültü faktörünü ortadan kaldıran Fales Akustik, ürünlerinde tek kalıp kullanmayarak form çeşitliliği oluşturmaya özen gösterir. Her markanın, ofisin kendi istek ve arzularına göre farklı formlara girebilen ve istek doğrultusunda özel olarak üretilebilen 17 farklı renk seçeneği ile projenize dahil olur. Form çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir ürün gamına sahip Fales ürünleri, marka talep ve istek doğrultusunda şekil ve biçim farklılığı da gösterir.

 

Kolay montaj özelliğine de sahip olan gürültü kesici ürünler, kolay temizlenebilir özelliği ile konumlandırıldığı yerlerde hijyen açısından projeye katkıda bulunur. Yanmazlık özelliğine de sahip akustik ürünler, ürünler fiyat açısından ulaşılabilir olurken aynı zamanda dekoratif anlamda da iç mekan tasarımına uyum sağlar. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen akustik keçe ürünler projelerinize farklılık katarken mekanlarınıza görsel zenginlik kazandırır.

 

Müşteri talepleri doğrultusunda tasarımlarını projeye en uygun olacak şekilde oluşturan marka, isteklere doğru ve hızlı cevaplar vererek üretim yapar. Sektörde var olduğu süre boyunca sahip olduğu profesyonellikle hareket eden Fales Akustik, ürün üretiminden montajına kadar her konuda müşterinin isteklerini büyük bir profesyonellik ile karşılar.

Ses, gürültü ve akustik çözümleme konusunda sahip olduğu geniş ürün gamı ve uygulama deneyimiyle ofis akustik ihtiyaçlarına yönelik yüksek kaliteli çözümleri ile iş dünyasının sıklıkla şikayet ettiği çalışma verimliliğine kalıcı çözümler sunan iş birlikçi markamız Fales Akustik Çözümleme hakkında detaylı bilgi almak için marka sayfasını ziyaret edin.Open chat