Farklı Formlar ile Gürültüden Uzak Çalışın

Farklı Formlar ile Gürültüden Uzak Çalışın

Fales Akustik Çözümler markası; ürünlerinde tek kalıp kullanmayarak form çeşitliliğine önem gösterir. Ayrıca kullanım kolaylığı açısından da oldukça elverişlidir.

 

Fales Akustik Çözümler toplu çalışma alanlarında, büyük ofislerde, yemekhanelerde ve hastane gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu yerlerde gürültü faktörünü ortadan kaldırır. Her markanın, ofisin kendi istek ve arzularına göre farklı formlara girebilen ve istek doğrultusunda da üretilen bu ürünler 17 farklı renk seçeneği ile alıcı ile buluşur. Form çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir ürün gamı olan marka talep ve istek doğrultusunda şekil ve biçim farklılığı gösterir.

 

Siz isteyin biz tasarlayalım…
Müşteri talepleri doğrultusunda tasarımlarını şekillendiren marka; isteklere doğru ve hızlı cevaplar vererek üretimlerini yapar ve ürün üretiminden montajına kadar her konuda müşterinin isteklerini büyük bir profesyonellik ile karşılar…
Çalışanların daha kolay ve aktif bir şekilde gürültüden uzak sessizliğin olduğu yerlerde çalışabilmesini amaçlayan Fales Akustik Çözümler markası ürünlerinde gürültüyü giderici %100 doğaya dönüşümü olan keçe malzemesini kullanır.

 

Kolay montaj özelliği de bulunan bu gürültü kesici ürünler kolay temizlenebilir özelliği ile konumlandırıldığı yerlerde hijyen açısından kolaylık sağlar. Yanmazlık özelliği de olan bu akustik ürünler fiyat açısından ulaşılabilir olurken aynı zamanda da dekoratif anlamda da kullanılabilir. Farklı renk ve tasarımlarda üretilen akustik keçe ürünler mekanlarınıza farklılık katıp görsel zenginlik kazandırır.

 

Fales Akustik Çözümler markasını daha yakından tanıyıp ürünlerini incelemek için web sitesini ziyaret edebilir ya da showroom ziyaretinde bulunabilirsiniz.Open chat