ÇALIŞMA ALANLARINDA SESSİZLİK İÇİN AKUSTİK KONFOR

ÇALIŞMA ALANLARINDA SESSİZLİK İÇİN AKUSTİK KONFOR

Fales Akustik Çözümler; çalışma alanlarınızda sessizliği sağlayarak daha verimli çalışmayı maksimum seviyeye çıkartırken aynı zamanda da istenmeyen seslerden kaynaklı rahatsızlığı azaltmayı hedefliyor.

 

Doğaya dost ve geri dönüştürülebilir olan keçe malzemesinden tasarlanan ürünler ile ofis çalışanlarının konforlu çalışabilmesi için gerekli koşulları sağlanıyor. Çoklu çalışma alanlarında ya da ortak alanlarda oluşan gürültüyü engelleyici sistem ile birlikte çalışanların rahat çalışabilmesi ve yaptıkları işten verim alabilmeleri sağlanıyor. A sınıfı ses yutumu özelliği ile ortamı daha fazla ses açısından sterilize ederek toplu alan çalışanlarına, hem psikolojik hem de fiziki rahatlığı sağlıyor. Akustik çözümler ile seslerin karmaşadan etkilenmesine engellemek isteyen Fales Akustik Çözümler markası; seslerin kaynağından bozulmadan iletilmesini sağlıyor. Böylece daha verimli çalışılırken, gürültü gibi çalışmaya negatif olacak en büyük etken ortadan kalkıyor.

 

Seslerin birbirine karışmasını engelleyip daha iyi bir iletişim sağlamak amacı ile yola çıkan Fales Akustik Çözümleri, markalar ile birebir iletişimde olarak marka süreçlerine en başından hakim oluyor. Gelen müşterilerine samimiyetle yaklaşarak aynı zamanda da onların sorunlarına en iyi çözüm ortağı olurken, gerekli akustik çözümleme için en baştan akustiğin düzenleneceği mekana gidip ölçüm yapıyor. Bu ölçüm sonrasında gerekli olan akustik, müşteri ile konuşulup kararlaştırılıyor. Üretim aşamasından ürünün montajına kadar her bir süreç ile büyük bir içtenlikle ilgilenen Fales Akustik Çözümleme; ürün teslimatından sonra bile müşterinin ihtiyaçlarını karşılayarak oluşabilecek herhangi bir sorunda bile onların yanında oluyor.

 

Fales Akustik Çözümler markasını daha yakından tanıyıp ürünlerini incelemek için web sitesini ziyaret edebilir ya da showroom ziyaretinde bulunabilirsiniz.Open chat