Toplantı Odalarında Akustik

Akustik düzenlemeye en çok ihtiyaç duyulan ortamların başında görüşmelerin yapıldığı toplantı odaları geliyor. Birebir ve çoklu görüşmelerin yapıldığı bu alanlarda ses kaynağından çıkan sesler hedeflidir. Toplantı masası etrafındaki kişiler ses kaynağıdır. Ses kaynağından çıkan ses öncelikle karşı tarafa geçecek, havadaki basınç ile ses dalgası yükselecektir. Toplantı odalarında bu yüzden tavan aksında konumlandırılacak doğru nitelikteki akustik ürünler bizim için ses yutumunu sağlayacaktır.

Çarpan etkisini arttıracak ve yutumu zorlaştıracak malzemelerin niteliklerinin gözden geçirilmesi gerekecektir. Cam, ahşap yüzeyler, boş bırakılan duvarlar gibi… uygun nitelikteki ürünlerin bu alanlar içinde konumlandırılması öngörülmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen Akustik Uzmanlarımızdan destek alınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.fales.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/2hangi-ürün-2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 225px;}
WhatsApp chat