Ofis Alanlarında Akustik

Akustik çalışmaların her biri o mekana özgü yapılmalıdır. Mekanın yerleşim planı, mekan kullanım senaryosu akustik çalışmaları yönlendirir. Ofis ortamı düşünüldüğünde bizim için ses kaynakları kişilerdir. Tavan yüksekliği, çalışma masalarının dış mekan sesine olan uzaklığı/yakınlığı, mekan içerisindeki çarpan malzemelerin azlığı/çokluğu gibi konuların hepsi tek tek düşünülerek hesaplanmalıdır. Bu alanda çalışmalara öncelikle sizi dinleyerek ihtiyacınızın ne olduğunu belirleyerek çalışmaya başlıyoruz. En doğru çözümü birlikte oluşturuyoruz.

Boş bir hacim düşünelim burada kaynağından çıkan sesin çok fazla çarpanı olacaktır. Akustik anlamda bu çarpan ses, bize istenmeyen uğultu ve gürültü olarak geri dönecektir. Bizler bu boş hacmi doğru nitelikteki ürünler ile doldurarak akustik düzenleme sağlıyoruz. Ofis içinde oluşacak gürültüyü minimuma indiren çalışmalar yapıyoruz. Bunu bazen tavandan sarkıt çeklinde, tavandan aydınlatma unsurunu da içinde barındıran şekilde, bazen sadece duvarlarda bazen alçak seperasyon dediğimiz bölücüler ile sağlıyoruz.
Ofis alanlarındaki akustik düzenleme için lütfen Akustik Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.fales.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/2hangi-ürün-2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 225px;}
WhatsApp chat